piątek, 5 czerwca 2015

Blogowe podróże - czerwiec 2015 r.

Zapraszam do pokazania Waszych najciekawszych projektów, postów blogowych stworzonych/napisanych w czerwcu 2015 r. Odwiedzajcie blogi innych, promujcie swoje :)
Tak wyglądało nasze majowe spotkanie: http://amatorskiejsztukiszkatula.blogspot.com/2015/05/blogowe-podroze-maj-2015-r.html

Wskazówki:

Powyżej widzisz niebieski napis "Add your link" - kliknij  (znajduje się tuż pod promowanymi linkami/zdjęciami).


   Wówczas pojawia się tabela do wypełnienia:


W 1 rubryce wprowadź link do posta, z Twojego bloga,  którym chcesz się pochwalić. Poniżej, w rubryce, która się wyświetla- wpisz tytuł posta. Kolejna "3 rubryka" to Twój e-mail- widoczny tylko przez Ciebie. Za chwilę wyświetlą się zdjęcia- wybierz jedno z proponowanych (lub inne) i dodaj. Kliknij "done!", czyli "zrobione" ;).
Reguły podróży blogowych :)
Mam nadzieję, iż "regulamin" nie brzmi zbyt restrykcyjnie. Zakładam,tu silę reguły wymiany- promujemy się nawzajem ;)
 • Do zabawy zapraszam właścicieli blogów oraz autorów, nie posiadających blogów a posiadających stronę artystyczną na FB.
 • Pokazujemy/wstawiamy maksymalnie 2 posty opublikowane w czerwcu 2015, w których pokazujecie nowe projekty :)
 • Udostępnij na swoim blogu baner/zdjęcie promujące akcję- z przekierowaniem na ten post.
 • Najciekawsze projekty/posty blogowe-blogi promujące banerem naszą akcję- będą wyróżnione i publikowane na stronie głównej Amatorskiej Sztuki Szkatuła na FB
 • Zakładamy, iż umieszczenie banera lub linka przekierowującego na nasz post, to informacja, że bierzesz udziału w zabawie i wyrażasz zgodę na publikację Twojego zdjęcia na stronie głównej FB: https://www.facebook.com/sztukiszkatula
 • Wśród Waszych postów zostaną wybrane 3- subiektywnie najciekawsze projekty- będą wyróżnione na stronie akcji, kiedy się zakończy. Posty będą  promowane na blogu oraz stronie FB Amatorskiej Sztuki Szkatuła jako POSTY MIESIĄCA.  
 • Czytelnicy będą mogli wpłynąć na wyróżnienie posta.Wpiszcie komentarz pod tym postem z numerem projektu i nazwą bloga.
 • Ponieważ mam pytania, czy można umieszczać linki do strony FB. Odpowiedź brzmi-jeżeli nie prowadzisz bloga, to: TAK- zapraszam:) Pod zdjęciem umieść opis: "Zdjęcie bierze udział w "Podróżach blogowych": Umieść link z przekierowaniem na ten post. Zdjęcia bez opisu "Podróże blogowe + link do posta - nie będą promowane.
 • Ważne: Nie umieszczamy zdjęć z FB przekierowujących na inne konkursy- to może być tylko link do zdjęcia na Twoją stronę FB.Takie zdjęcia będą kasowane bez uprzedzenia.

Testujemy? ;) Tak wyglądały podróże blogowe w kwietniu: http://amatorskiejsztukiszkatula.blogspot.com/2015/04/blogowe-podroze-kwiecien-2015-r.html
Blogowe podróże -maj 2015 r.:  http://amatorskiejsztukiszkatula.blogspot.com/2015/05/blogowe-podroze-maj-2015-r.html

Pięknego czerwca :)

Sztuki Szkatuła /EllAnnArt

2 komentarze:

 1. zobaczymy co miesiąc przyniesie być może coś jeszcze ciekawego wrzucę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. W końcu i ja dotarłam :) pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...