sobota, 2 maja 2015

Blogowe podróże - maj 2015 r.

Zapraszam do pokazania Waszych najciekawszych projektów, postów blogowych stworzonych/napisanych w maju 2015 r. Odwiedzajcie blogi innych, promujcie swoje ;) :) :)

Aktualizacja: Podsumowanie "Blogowych podróży"
Wielkie podziękowania dla Wszystkich za udział w zabawie :) 

Blogger "szaleje" i znika mi treść w poście?! Tu znajdziecie opracowane podsumowanie, które się "nie przemieszcza" i nie znika ;) :
http://amatorskiejsztukiszkatula.blogspot.com/2015/06/blogowe-podroze-maj-2015-podsumowanie.html

 POST MIESIĄCA Blogowych podróży - maj 2015 r.
Gratulacje dla Edyro- Autorki bloga: W wolnej chwili ... Jej post, w którym prezentuje swoją bransoletkę, jest naszym "Postem miesiąca" :) Nie ukrywam, iż należał do grona moich faworytów :)Bardzo proszę Autorkę o kontakt przez FB:)
Post: "Cubic RAW z perełkami"

http://edyro-koraliki.blogspot.com/2015/05/cubic-raw-z-perekami.html


Dzięki blogowym podróżom, odwiedziliśmy blog Koralikowy zawrót głowy.  Oto wyróżniony przez Was post: Elfickie siostry (druga, równie piękna "siostra", do zobaczenia w poście ;)

http://sol-89.blogspot.com/2015/05/elfickie-siostry.htmlDwa wyróżnione przez publiczność posty należą do Autorki bloga  Moja pasja-manhi
wyróżniony post: 
http://koralikimanhi.blogspot.com/2015/05/wyjatkowe-kobiety.htmlKolejny post wyróżniony przez publiczność post: "Dragonfly, wisior:
http://bluefairy-art.blogspot.com/2015/05/dragonfly-wisior.html
Blog: bluefairy


Ponieważ trudno samodzielnie wyróżnić projekty/posty, wśród tylu pięknych, niezwykle starannie wykonanych prac- kieruję się... Waszymi wskazówkami :)
Biorąc pod uwagę liczbę głosów (których nie widzicie) oraz odwiedzin posta- wśród wyróżnionych przeze mnie postów jest projekt Eweliny: Motywator_EwelinyKolejny, wyróżniony tym samym sposobem, projekt stworzony został przez Martę- Autorkę bloga: crafting hard
Wyróżniony post: http://craftinghard.blogspot.com/2015/05/carska-rosja.html


Jak dołączyć do zabawy? Wskazówki:

Powyżej widzisz niebieski napis "Add your link" - kliknij  (znajduje się powyżej, tuż pod promowanymi linkami/zdjęciami).
   Wówczas pojawia się tabela do wypełnienia:


W 1 rubryce wprowadź link do posta, z Twojego bloga,  którym chcesz się pochwalić. Poniżej, w rubryce, która się wyświetla- wpisz tytuł posta. Kolejna "3 rubryka" to Twój e-mail- widoczny tylko przez Ciebie. Za chwilę wyświetlą się zdjęcia- wybierz jedno z proponowanych (lub inne) i dodaj. Kliknij "done!", czyli "zrobione" ;).

Reguły podróży blogowych :)

  • Do zabawy zapraszam właścicieli blogów.
  • Pokazujemy/wstawiamy maksymalnie 2 posty opublikowane w maju 2015, w których pokazujecie nowe projekty :)
  • Odwiedzamy blogi innych podróżujących Blogerów :)
  • Udostępnij na swoim blogu baner/zdjęcie promujące akcję- z przekierowaniem na ten post.
  • Najciekawsze projekty/posty blogowe-blogi promujące banerem naszą akcję- będą wyróżnione i publikowane na stronie głównej Amatorskiej Sztuki Szkatuła na FB.
  • Wśród Waszych postów wybiorę 3- subiektywnie najciekawsze- będą wyróżnione na stronie akcji, kiedy się zakończy. Posty będą  promowane na blogu oraz stronie FB Amatorskiej Sztuki Szkatuła jako POSTY MIESIĄCA.  
  • Pod koniec miesiąca- czytelnicy będą mogli głosować na najciekawsze posty. 3 blogi z najpopularniejszymi postami będą promowane na blogu oraz stronie FB Amatorskiej Sztuki Szkatuła pod hasłem POSTY MIESIĄCA.  
  • Ponieważ mam pytania, czy można umieszczać linki do strony FB. Odpowiedź brzmi-jeżeli nie prowadzisz bloga, to: TAK- zapraszamy. Ideą akcji jest jednak promowanie blogów i te będą promowane w pierwszej kolejności.
  • Ważne: Nie umieszczamy zdjęć z FB przekierowujących na inne konkursy- to może być tylko link do zdjęcia na Twoją stronę FB.Takie zdjęcia będą kasowane bez uprzedzenia.

Testujemy? ;) Tak wyglądały podróże blogowe w kwietniu: http://amatorskiejsztukiszkatula.blogspot.com/2015/04/blogowe-podroze-kwiecien-2015-r.html

Pięknego maja :)

Sztuki Szkatuła /EllAnnArt

6 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...