sobota, 24 maja 2014

Naszyjniki dla Panny Młodej- biżuteria ślubna - regulamin wystawy projektów w cyklu ARTYSTA MIESIĄCA Sztuki Szkatuły

Naszyjnik dla Panny Młodej- biżuteria ślubna - wystawa prac, w cyklu ARTYSTA MIESIĄCA Sztuki Szkatuły.


Zapraszam do udziału w naszej wystawie i pokazywanie prac rękodzielniczych, stworzonych dowolną techniką,  tym razem tematyka dotyczy.... biżuterii ślubnej - temat wystawy to: Naszyjnik dla Panny Młodej- biżuteria ślubna. Oto regulamin:

Zapraszam serdecznie do podziwiania prac naszych zdolnych Artystów!:) Galeria prac konkursowych na FB- tu można głosować na projekty: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.794171903947253.1073741832.277110498986732&type=3
Galeria prac konkursowych na blogu:
http://amatorskiejsztukiszkatula.blogspot.com/2014/05/naszyjnik-dla-panny-modej-bizuteria.html 

Przypominam, iż w cyklu naszych artystycznych spotkań.... zobaczycie prace Artystów, którzy chcą podzielić się z Nami swoją pracą. W każdej edycji wybieramy wraz z Wami- Gośćmi wystawy- Artystę, który zachwycił nas najbardziej, w danej edycji projektu. Jego twórczość zostanie opisana i będziemy mieli zaszczyt promować Jego działalność u nas- to nagroda dla Mistrza Sztuki Szkatuły. Nasze wystawy traktujemy jaką zabawę, sposób na pokazanie swojej twórczości, wymianę pomysłów, przy okazji formę promocji twórczości Artystów Rękodzielników.  

 O wyróżnieniu w projekcie ARTYSTA MIESIĄCA SZTUKI SZKATUŁA  decyduje:


 • opinia najbardziej aktywnych Fanów strony Amatorskiej Sztuki Szkatuła (planujemy poprosić 5 Fanów o wybór 3 projektów, które wywarły na Nich największe wrażenie
 • każdy zasiadający w loży Jury Fan, może przyznać wybranym projektom: 3 punkty, 2 punkty, 1 punkt ) - przy czym Fani są serdecznie zaproszeni do udziału w projekcie, jako Uczestnicy konkursu- (po prostu nie przyznają sobie głosu;).
 • liczba „lajków” pod zdjęciami konkursowymi na FB- trzy najbardziej popularne i podobające się publiczności prace otrzymają analogicznie: 3 punkty, 2 punkty, 1 punkt
 • opinia Organizatora (przyznaję - 3 punkty, 2 punkty, 1 punkt dla projektów, które wywarły na mnie największe wrażenie )
 • w razie przyznania tej samej liczby punktów- przyznamy tytuł Mistrza ex aequo.

 REGULAMIN
 

 • Konkurs będzie bardzo uproszczony- oczekuję od Was jedynie linku do zdjęcia pracy wraz z linkiem do strony artystycznej FB lub bloga-  czyli-w zgłoszenie wyślij w dokładnie takiej formie:
 1. Artysta: Pseudonim Artystyczny /Nick/Imię i nazwisko- wybierz nazwę, pod jaką Cię przedstawimy, decyzja należy do Ciebie
 2. Nazwa projektu: naszyjnik ślubny EllAnnArt
 3. Link do strony:  tu podaj link do Twojej strony na FB lub bloga- tak Cię dodatkowo promujemy- dzięki temu Fani trafią na Twoją stronę
 4. Zgłaszam projekt: Link do zdjęcia, które ma się ukazać w konkursie

Przykład (tak "powinno" wyglądać Twoje zgłoszenie- to ułatwi szybkie zamieszczenie zdjęcia w galerii prac zgłoszonych do zabawy; skopiuj / wpisz wszystkie zawarte tu określenia czyli- Artysta, nazwa projektu, link do bloga w takiej samej formie, tylko zmień na swoje dane):


 1. Artysta: EllAnnArt
 2. Opis projektu: naszyjnik ślubny EllAnnArt wykonany za pomocą korali i nici lnianych
 3. Link do strony:  blog: http://ellannart.blogspot.com/ ; FB:  https://www.facebook.com/pages/EllAnnArt/470438676332312?ref=hl
 4. Zgłaszam projekt: https://www.facebook.com/470438676332312/photos/pb.470438676332312.-2207520000.1400923988./723802487662595/?type=3&theater
  • Zdjęcia projektów wystawiamy od dnia 24 maja 2014 (prace możecie wysyłać już dziś). Zgłoszenia prac  przyjmujemy do 22 czerwca (zastrzegamy sobie prawo do skrócenia terminu przyjmowania prac, w razie ważnych okoliczności życiowych). Głosowanie na projekty odbywa się do 27 czerwca.   Wyniki konkursu opublikujemy 29 czerwca.
  • Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy przez stronę Amatorskiej Sztuki Szkatuła na FB prosimy o korespondencję z Waszych prywatnych kont  FB na "priv."- temat listu: konkurs- naszyjnik dla Panny Młodej. Zdjęcia będą przyjmowane tylko tą drogą.
  • Zgłoszenie,   to link  do JEDNEGO,  konkretnego zdjęcia-  proszę nie wysyłać linków do galerii i prosić nas o wybranie zdjęcia- to Wasza decyzja, WIEMY, ŻE TRUDNA, ale Wasza;))))) Wybierz, Twoim zdaniem najpiękniejsze, najlepiej pokazujące Twoje dzieło zdjęcie.
  • Prosimy o nie wklejanie pod zdjęciami konkursowymi linków do "innych zdjęć" tego dzieła- miałeś wybrać najlepsze zdjęcie i ono będzie oceniane- linki do innych stron- kasujemy.
  •  Zdjęcie Twojej pracy będzie umieszczone w naszej galerii- wytniemy je i tam wkleimy - tu odbędzie się głosowanie i tylko głosy spod tego zdjęcia będą brane pod uwagę w podsumowaniu głosów:)))) 
  • Prosimy, by prace dotyczyły 1 projektu- 1 naszyjnika. To naszyjnik ma królować na fotografii i być na pierwszym planie :)
  • Akceptujemy kolaże zdjęć- jeśli dotyczą jednego projektu. Nie zajmujemy się tworzeniem kolaży- to Twoje zadanie;))))
  • Zdjęcia muszą mieć możliwość "skopiowania"- na niektórych stronach nie ma takiej opcji- upewnij się, że wysyłasz nam linki do takich stron....Zdjęcia z prywatnych galerii muszą być udostępnione publicznie, by można je było skopiować.
  • Prosimy o nie wklejanie linków do sklepów.... To wystawa prac.. i chcemy, by widzowie podziwiali dzieła, przechodzili do kolejnych prac na wystawie, a nie do sklepów.
  • Udostępnij zdjęcie swojej pracy na swoim profilu i zaproś Fanów i Przyjaciół do głosowania i kibicowania. 
  •  Uprzejmie prosimy o nie organizowanie konkursów na głosy na Wasze projekty, bo budzi to szereg kontrowersji. Jednakże,  promowanie Waszych konkursowych dzieł na Waszych stronach jest jak najbardziej wskazane:))))
  • Ponieważ to zabawa i ma nam sprawić przyjemność,  wszelkie pisemne formy prowokowana sytuacji konfliktowych, będą ...kasowane.


 
To wszystko;)))


Nagrodą dla zwycięzcy, to PREZENTACJA- wywiad z Mistrzem, czyli promocja Jego twórczości:)))) W ramach "PREZENTACJI"  opisujemy i prezentujemy twórczość  Artystów,  w indywidualnych galeriach (postach). Pokazujemy tu Ich ulubione prace, wraz z pracami konkursowymi. 

Zapraszam serdecznie do podziwiania prac naszych zdolnych Artystów!:) Galeria prac konkursowych na FB:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.794171903947253.1073741832.277110498986732&type=3Pozdrawiamy serdecznie, 


EllAnnArt & Amatorskiej Sztuki Szkatuła

5 komentarzy:

 1. A gdzie można nadesłać swoją pracę? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Natalia, dziękuję za pytanie, bo faktycznie nie było to jednoznaczne. Oto odpowiedź: "Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy przez stronę Amatorskiej Sztuki Szkatuła na FB prosimy o korespondencję z Waszych prywatnych kont FB na "priv."- temat listu: konkurs- naszyjnik dla Panny Młodej. Zdjęcia będą przyjmowane tylko tą drogą". Teraz klikając nazwę "Amatorskiej Sztuki Szkatuła" w powyższym poście, zostaniesz przekierowana na stronę na FB. Pozdrawiam.

   Usuń
  2. Problem jest z w tym, że nie mogę napisać na priv :(

   Usuń
  3. Prześlij, proszę pracę przez: https://www.facebook.com/ellann.art.3

   Usuń
 2. Przepiekna ta bizuteria ale i bardzo trudna do wykonania

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...