poniedziałek, 21 stycznia 2013

Kasandry Kraina Sutaszu - Mistrzowie Sztuki Szkatuły w konkursie Artysta MiesiącaMistrz Miesiąca Sztuki Szkatuły- grudzień 2012 r.

Z ogromna przyjemnością przedstawiamy twórczość Artystki, która zdobyła I miejsce w naszym konkursie grudniowym kategorii - "coś na Sylwestra":) Jej twórczość zachwyca nas niezwykle. Zresztą... zobaczcie zdjęcia w galerii, a wszystko będzie jasne....:)Oto wywiad  z Artystką- Mistrzynią Miesiąca o pseudonimie: „Kasandry Kraina sutaszu”


Zapytana, gdzie można Ją znaleźć….. odpowiada:  „hmmmm, mieszkam w woj. mazowieckim w małej mieścince otoczonej łąkami, lasem pełnym zwierząt, mam tu mnóstwo ciszy i spokoju, czasami aż za dużo, ale można przywyknąć, z dala od hucznego miasta”.


Artystka o swojej sztuce:  „Zajmuję się wykonywaniem biżuterii, za pomocą bardzo misternego haftu sutasz (soutache). Biżuteria stała się moim sposobem na życie , nudę , a także miłą odskocznią od dzieci, domu, obowiązków domowych, problemów. Uwielbiam wszelkiego rodzaju „dłubanki”, zamykam się w moim pokoiku i kiedy szyję- nie ma mnie dla nikogo. Zajmuję się również stylizacją paznokci metodą akrylową i zdobieniem masą akrylową np. kieliszków ślubnych, ale nie tylko. Tworzę swoją biżuterię, w roli głównej, ze sznurka sutaszowego i wielu rodzajów kamieni, koralików. Moje serce skradły kryształki swarovskiego, które mienią się niesamowicie, moja biżuteria nadaje się się na co dzień, ale także na większe okazje jak ślub, przyjęcie weselne, studniówka, randka z ukochaną osobą-  oczywiście ze tak, wszystko zależy od upodobań klientki. Jeszcze się uczę tej trudnej i bardzo precyzyjnej sztuki, ale mam nadzieję że was nie zawiodę i spodobają się wam moje prace”.

Polecamy strony Artystki oraz  kontakt z Nią:


link do bloga artystycznego: http://kasandra-sutasz-soutache.blogspot.com/
 

Jej sklep internetowy: http://srebrnaagrafka.pl/moje_produkty ( „aby mnie znaleźć należy wpisać kasandra262 lub sutaszowe niebo”) biżuterię można zamówić u Niej osobiście na FB lub pisząc na e-mail ewelina.krzysiek@interia.eu


Gratulujemy Kasandrze wygranej w konkursie, pięknie dziękujemy, za udział w projekcie i wywiadzie :)))

Pozdrawiamy serdecznie, 

Sztuki Szkatuła

1 komentarz:

  1. Cudowności, mistrzostwo świata. Zapraszam do http://unikatart.eu/ , doskonałe, wysokiej klasy elementy do zastosowania również w Twojej technice. Polecam:)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...