środa, 3 sierpnia 2016

Blogowe podróże - lato 2016

Jeśli chcecie pochwalić się swoimi wakacyjnymi / letnimi pracami, zapraszam :)

 

Najciekawsze projekty/posty blogowe-blogi promujące naszą akcję- będą wyróżnione i publikowane na stronie głównej Amatorskiej Sztuki Szkatuła na FB


Do zabawy zapraszam właścicieli blogów oraz autorów, nie posiadających blogów a posiadających stronę artystyczną na FB, którzy chcą pokazać nowe PROJEKTY - akcja trwa do 23 września 2016.
 


Oto blogi/projekty, które dołączyły do zabawy i promują akcję ;) Pierwsze 4 zdjęcia przekierują Was do wcześniejszych edycji "Blogowych podróży". Klikając w kolejne zdjęcia - odwiedzacie strony Autorów, biorących udział w aktualnych:

Wskazówki, jak dołączyć do zabawy "Blogowe podróże - lato 2016":

  • Wprowadź link ze zdjęciem swojego projektu - maksymalnie 4 linki. 
  • Udostępnij na swoim blogu baner/zdjęcie promujące akcję- z przekierowaniem na ten post: 
To wszystko ;) Poniżej szczegóły.

Poniżej widzisz niebieski napis "Add your link" - kliknij  (znajduje się tuż pod promowanymi linkami/zdjęciami). Wygląda tak, jak na zdjęciu: Wówczas pojawia się tabela do wypełnienia. W 1 rubryce wprowadź link do posta, z Twojego bloga,  którym chcesz się pochwalić. 2 rubryka - wpisz tytuł posta. 

3 rubryka" to Twój e-mail- widoczny tylko przez Ciebie. Za chwilę wyświetlą się zdjęcia- wybierz jedno z proponowanych (lub inne) i dodaj. Kliknij "done!", czyli "zrobione" ;).

 

 
Reguły podróży blogowych :)


  • Pokazujemy maksymalnie 4 projekty.
  •  Umieszczamy banerek/logo akcji na blogu. Zakładam, iż umieszczenie odrębnego posta na blogu lub FB z linkiem, który przekierowuje na nasz post, to informacja, że bierzesz udziału w zabawie i wyrażasz zgodę na publikację Twojego zdjęcia na stronie głównej FB oraz na blogu ASS: https://www.facebook.com/sztukiszkatula
  • Ważne: NIE PROMUJEMY INNYCH KONKURSÓW  - Nie umieszczamy zdjęć z FB przekierowujących na inne konkursy, z prośbą o głosy- to może być tylko link do zdjęcia z linkiem do naszej zabawy. Zdjęcia nie spełniające tego punktu regulaminu  będą kasowane bez uprzedzenia.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...