poniedziałek, 24 czerwca 2013

Fauna - regulamin wystawy prac w cyklu ARTYSTA MIESIĄCA Sztuki Szkatuły


Fauna - wystawa prac w cyklu ARTYSTA MIESIĄCA Sztuki Szkatuły

Zapraszam do udziału w naszej wystawie i pokazywanie prac rękodzielniczych, stworzonych dowolną techniką,  tym razem tematyka dotyczy.... Fauny - projektów artystycznych, na których widać motywy zwierząt i owadów.


Zapraszam serdecznie do podziwiania prac naszych zdolnych Artystów!:) Galeria prac konkursowych na FB:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.604613169569795.1073741829.277110498986732&type=1Przypominam, iż w cyklu naszych artystycznych spotkań.... zobaczycie prace Artystów, których twórczość uwielbiamy oraz Ci, którzy chcą podzielić się z Wami swoją pracą. W każdym miesiącu wybiorę wraz z Wami- Gośćmi wystawy- Artystę, który zachwycił nas najbardziej, w danym miesiącu. Jego twórczość zostanie opisana i będziemy mieli zaszczyt promować Jego działalność u nas- to nagroda dla Mistrza Sztuki Szkatuły.
Nasze wystawy traktujemy jaką zabawę, sposób na pokazanie swojej twórczości, wymianę pomysłów, przy okazji formę promocji twórczości Artystów Rękodzielników. 

O wygranej w konkursie ARTYSTA MIESIĄCA SZTUKI SZKATUŁA  decyduje:
 • opinia Organizatora (przyznaję - 3 punkty, 2 punkty, 1 punkt dla projektów, które wywarły na mnie największe wrażenie )
 • opinię dotychczasowych Mistrzów (planujemy poprosić Mistrzów o wybór 3 projektów, które wywarły na Nich największe wrażenie- mamy nadzieję, iż Mistrzynie zaszczycą nas udziałem w Jury)-  niebawem wyślę do Nich listy:)))))
  Każda zasiadająca w loży Jury Mistrzyni może przyznać wybranym projektom: 3 punkty, 2 punkty, 1 punkt ) - przy czym Mistrzynie są serdecznie zaproszone do udziału w projekcie, jako Uczestnicy konkursu- (po prostu nie przyznają sobie głosu).
 •  liczba „lajków” pod zdjęciami konkursowymi na FB- trzy najbardziej popularne i podobające się publiczności prace otrzymają analogicznie: 3 punkty, 2 punkty, 1 punkt
 •  w razie przyznania tej samej liczby punktów- przyznamy tytuł Mistrza ex aequo


REGULAMIN
 

 1. Konkurs będzie bardzo uproszczony- oczekuję od Was jedynie linku do zdjęcia pracy wraz z linkiem do strony artystycznej FB lub bloga-  czyli-w zgłoszeniu wyślij nam: Pseudonim Artystyczny /Nick/ - tak podpiszemy zdjęcie konkursowe oraz link do Twojej strony na FB lub bloga- tak Cię dodatkowo promujemy:)

 2. Zdjęcia projektów wystawiamy od dnia 26 czerwca 2013 (prace możecie wysyłać już dziś). Zgłoszenia prac  przyjmujemy do 12 lipca (zastrzegamy sobie prawo do skrócenia terminu przyjmowania prac, w razie ważnych okoliczności życiowych).  Wyniki konkursu opublikujemy 26 lipca.
 3.  Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy przez stronę Amatorskiej Sztuki Szkatuła- prosimy o korespondencję z Waszych prywatnych kont  na "priv."- temat listu: konkurs. Jeśli się nie uda tą drogą- prosimy o  wklejanie zgłoszeń na ścianie z informacją, że jest to zdjęcie konkursowe: https://www.facebook.com/sztukiszkatula?ref=hl . Prace będą przyjmowane tylko w ten sposób. Uwaga: zdjęcie umieszczone na ścianie, po wklejeniu do Albumu konkursowego- będzie usuwane ze ściany, by nie komplikować głosowania, bo ważne będą tylko głosy w Albumie Konkursowym .
 4. Zgłoszenie,   to link  do JEDNEGO,  konkretnego zdjęcia-  proszę nie wysyłać linków do galerii i prosić nas o wybranie zdjęcia- to Wasza decyzja, WIEMY, ŻE TRUDNA, ale Wasza;))))) Wybierz, Twoim zdaniem najpiękniejsze, najlepiej pokazujące Twoje dzieło zdjęcie.
 5. Prosimy o nie wklejanie pod zdjęciami konkursowymi linków do "innych zdjęć" tego dzieła- miałeś wybrać najlepsze zdjęcie i ono będzie oceniane- linki do innych stron- kasujemy.
 6.  Zdjęcie Twojej pracy będzie umieszczone w naszej galerii- wytniemy je i tam wkleimy - tu odbędzie się głosowanie:))))
 7. Prosimy, by prace dotyczyły 1 projektu- tzn. proszę wysyłać np.zdjęcie 1 kompletu biżuterii- mamy naszyjnik i bransoletkę- pięknie. Nie wysyłajcie natomiast na 1 zdjęciu wszystkich, stworzonych przez Was kompletów biżuterii;)))
 8. Akceptujemy kolaże zdjęć- jeśli dotyczą jednego projektu. Nie zajmujemy się tworzeniem kolaży- to Twoje zadanie;))))
 9. Zdjęcia muszą mieć możliwość "skopiowania"- na niektórych stronach nie ma takiej opcji- upewnij się, że wysyłasz nam linki do takich stron....
 10. Prosimy o nie wklejanie linków do sklepów.... To wystawa prac.. i chcemy, by widzowie podziwiali dzieła, przechodzili do kolejnych prac na wystawie, a nie do sklepów.
 11. Udostępnij zdjęcie swojej pracy na swoim profilu i zaproś Fanów i Przyjaciół do głosowania i kibicowania. 
 12.  Uprzejmie prosimy o nie organizowanie konkursów na głosy na Wasze projekty, bo budzi to szereg kontrowersji. Jednakże,  promowanie Waszych konkursowych dzieł na Waszych stronach jest jak najbardziej wskazane:))))


W skrócie:

"wzorcowe" zgłoszenie- tzn. ułatwiające nam porządkowanie informacji i szybie umieszczenie Waszych prac w konkursie wygląda tak:
1. Artysta: Amatorskiej Sztuki Szkatuła 2. Link do strony: https://www.facebook.com/sztukiszkatula?ref=hl

Nagrodą dla zwycięzcy, to PREZENTACJA- wywiad z Mistrzem, czyli promocja Jego twórczości:)))) W ramach "PREZENTACJI"  opisujemy i prezentujemy twórczość  Artystów,  w indywidualnych galeriach (postach). Pokazujemy tu Ich ulubione prace, wraz z pracami konkursowymi. 


Zapraszam serdecznie do podziwiania prac naszych zdolnych Artystów!:)
Galeria prac konkursowych na FB:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.604613169569795.1073741829.277110498986732&type=1


Pozdrawiamy serdecznie, 


EllAnnArt & Amatorskiej Sztuki Szkatuła

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...