sobota, 3 listopada 2012

Naszyjnik należy do..... And the winner is......


 Kasiu B .... gratuluję:))))) Proszę o kontakt: https://www.facebook.com/kasia.borek.96

Dziękuje Ci i Innym uczestnikom konkursu za udział w konkursie i wspieranie mojej pracy :))) Ślę pozdrowienia i uprzejmie proszę o kontakt:)))) Pora wysłać naszyjnik.... )))) 

(po jakimś czasie....)

Kasia skontaktowała się już z nami. Jej reakcja jest tak miła i serdeczna, że radość krąży w powietrzu!!!!:))))) Pozwolę sobie zacytować fragment naszej korespondencji, aby okazać naszą radość dotyczącą Zwyciężczyni:)))))

Kasia:
"(...) Jest mi tak bardzo miło, że trudno to nawet opisać. Jak już wspomniałam w komentarzu, nigdy nie miałam przyjemności wygrać czegoś takiego, dlatego mój ponury humor zmienił się w sekundzie. "To ja, to ja!" - zachłysnęłam się na początku, a później sprawdzałam czy to oby na pewno ja. Dziękuję, dziękuję, dziękuję" (Kasia).


Taka serdeczna reakcja jest balsamem dla Amatorskiej Szkatuły duszy!!!!:)))) 

Wielce zadowolona,  tak Kasi napisałam.... "Kasiu, dziękuję serdecznie za Twoje słowa)))) Powtórzę Mamie- zadzwoniłam z prośbą o podanie nr i wybrała dzień swoich urodzin- nadany Tobie numer :)))) Mam nadzieję, że naszyjnik przyniesie Ci szczęście i radość:))))) Pozdrawiam bardzo serdecznie i czekam na adres:))))) Nawet nie wiesz, jakim zaszczytem dla mnie jest Twoja reakcja:)))) Mam nadzieję, że będziesz zadowolona z naszyjnika:)))) Mama będzie miała poczucie spełnienie ważnej misji- tym bardziej to poczuje, kiedy opisze, jak pięknie i miło zareagowałaś:)))) Jeszcze raz dziękuję za udział w konkursie i piękną, bardzo radosną reakcję!!!!!:))))".

Czad....:))) Kasiu, to ja dziękuję! You made my day:))))

 
Naszyjnik już zapakowany:)) Włożyłam go do pudełeczka, które dostałam na warsztatach prowadzonych przez Joannę Walczak-Wesołowską w "Galerii pod elfami" w Trzebnicy.

https://www.facebook.com/GaleriaPodElfami?ref=ts&fref=ts 

 W trakcie warsztatów zrobiłam koniczynkę- breloczek, którą postanowiłam dołączyć do naszyjnika i przesłać Kasi, której radość związana z wygraną sprawiła mi wiele frajdy:))))
Niech naszyjnik i koniczynka przynoszą Jej duuuużo szczęścia:))))


Przesyłka nadana:))))) Ciekawe, co Kasia na to...?;))))

2 komentarze:

 1. Dziękuję za zabawę i gratuluję zwyciężczyni :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Agnieszka, dziękuję serdecznie za udział w konkursie. Pozdrawiam pięknie i zapraszam do udziału w naszej wirtualnej wystawie: http://amatorskiejsztukiszkatula.blogspot.com/2012/11/artysta-miesiaca-galerii-amatorskiej.html

   Pozdrawiam,

   EllAnna

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...