niedziela, 18 listopada 2012

ARTYSTA MIESIĄCA Galerii Amatorskiej Sztuki Szkatuła- grudzień- regulamin

Szanowni Państwo,  EllAnnArt & Amatorskiej Sztuki Szkatuła, zapraszają serdecznie na cykl wystaw pt.:
 ARTYSTA MIESIĄCA Galerii Amatorskiej Sztuki Szkatuła

Na wystawie zobaczycie prace Artystów, których twórczość bardzo cenimy oraz Ci, którzy chcą podzielić się z Wami swoją pracą. W ramach "PREZENTACJI"  opisujemy i prezentujemy twórczość  Artystów,  w indywidualnych galeriach (postach). Pokazujemy tu Ich ulubione prace wraz z pracami konkursowymi. Prace konkursowe, wytypowane przez Artystów,  umieszczamy zaś w 2 Galeriach tematycznych na FB.Zapraszam bardzo serdecznie. Znajdziecie nas na stronie:
https://www.facebook.com/pages/Amatorskiej-Sztuki-Szkatu%C5%82a-hand-made/277110498986732?ref=hl

Linki do albumów z pracami konkursowymi na FB, na które można głosować, klikając "lubię to":

Prace konkursowe w kategorii:„Świąteczny prezent lub ozdoba wnętrza
głosuj na nie w naszej galerii na FB na stronie:    https://www.facebook.com/media/set/?set=a.499201876777592.118502.277110498986732&type=3 

 
Prace konkursowe w kategorii: Biżuteria lub ozdoba wnętrza na Sylwestra”
 głosuj na nie w naszej galerii na FB na stronie:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.496282333736213.117891.277110498986732&type=3 
Zbliża się grudzień- miesiąc wyjątkowy, bo Świąteczny i zbliża nas ku nowemu, bo Nowy Rok tuż…
Nasza grudniowa wystawa rozpocznie się odrobinę wcześniej, bo chcemy pomóc wybrać Gościom wystawy piękne prezenty, które mogą nabyć u Was.  Wiadomo, że poczta działa w tym miesiącu bardzo wolno, dlatego… pokazujemy wcześniej, aby zdążyć się przygotować do Świąt i do Sylwestra,  z Waszą – Artystów Rękodzielników- pomocą :)))

Grudniowy konkurs ARTYSTA MIESIĄCA GALERII AMATORSKIEJ SZTUKI SZKATUŁA  & EllAnnArt rozgrywa się w dwóch kategoriach:

 •  „Świąteczny prezent lub ozdoba wnętrza - może, ale nie musi być z motywem Świątecznym
 •  biżuteria lub ozdoba wnętrza na Sylwestra”.
Każdy Artysta umieszcza na wystawie 1  lub 2 odrębne zdjęcia- decyzja należy do Artysty- sam też określa, w jakiej kategorii umieszcza swoją pracę- jedno zdjęcie w kategorii „Świąteczny prezent lub ozdoba”  i drugi, który jest propozycją „ozdoby na Sylwestra”. Te zdjęcia umieszczamy w albumie konkursowym na FB- tu Goście wystawy zadecydują, która praca w jednej i drugiej kategorii wywarła na nich największe wrażenie. Dodatkowo, na blogu umieszczamy 3 dodatkowe zdjęcia Artysty, wraz z notką biograficzną i linkami do stron Artysty. Goście wystawy będą mogli w ten sposób poznać szerzej Waszą twórczość i dotrzeć do Was. Tu się wzajemnie promujemy :))) Goście Twojej wystawy dziś kupią prezent np. kolczyki u Ciebie, innym razem na prezent wybiorą ceramikę u Twojego Kolegi,  z drugiego końca Polski. Jego/ Jej koledzy kupiwszy coś u Niego, następnym razem, szukając odmiany, innego stylu, techniki, produktu-  pomyślą o Tobie :)))  Czyli artystyczna WSPÓŁPRACA - promujmy się nawzajem :)))
O wygranej w konkursie ARTYSTA MIESIĄCA GALERII AMATORSKIEJ SZTUKI SZKATUŁA  & EllAnnArt, w obu kategoriach, ocenianych odrębnie-  decyduje liczba „lajków” pod zdjęciami konkursowymi na FB, który będziemy pokazywać  i promować cały miesiąc. Każdy Artysta ma szansę na wygrana w obu kategoriach, może również „startować” w jednej kategorii- jak chce. Artyści, którzy pokazywali swoje prace na wcześniejszej wystawie, są bardzo mile widziani, wręcz oczekiwani (proszę tylko o wytypowanie nowych, innych prac, które jeszcze nie uczestniczyły w wystawie).

Prace, zgłoszenia Artystów, zbieram i umieszczam na FB i blogu od 26 listopada do 17 grudnia (zmiana terminu). Głosowanie na Artystę Miesiąca Grudnia trwa do 31 grudnia 2012r. Jeśli chcesz do nas dołączyć, przygotuj, proszę, odpowiedzi na następujące pytania oraz linki i wyślij je do mnie na priv. na FB:

 1. Nazwa / Pseudonim Artystyczny Artysty/Nick/ - pod tą nazwą będziemy Cię pokazywać/promować 
 1.  Miejscowość/ okolice, gdzie Was można spotkać- lokalizacja przestrzeni- może być ogólnie, może szczegółowo- jak chcecie;) 
 1. Artysta tworzy: (np. biżuterię, naczynia, obrazy)- tu pokazujemy innym, co mogą u Was zobaczyć, kupić 
 1. Technika tworzenia/ materiały- chodzi o to, by Gość wystawy rozumiał, w jakim obszarze sztuki się specjalizujecie, jak i z czego powstają Wasze dzieła 
 1. Link do Twojej strony na FB- tak Gość wystawy dotrze do Ciebie
 1. Link do bloga lub strony internetowej- tak Gość wystawy dotrze do Ciebie
 1. Tu będzie zdjęcie Twojej pracy (wytnę zdjęcie i wkleję na FB i na blogu), żeby mi pomóc umieść tu  Link do Twojej pracy konkursowej i określ kategorii konkursową- „Świąteczny prezent lub ozdoba”
 1. Jeśli pokazujesz 2 pracę- analogicznie- ( wysyłasz mi link- ja wytnę zdjęcie i wkleję na FB)- podaj mi  Link do pracy konkursowej i określ kategorię- „ozdoba na Sylwestra”
 1. Teraz wysyłasz mi kolejne 3 linki, które wytnę i wkleję na blogu – link do Twoich trzech prac, którymi chcesz się dodatkowo pochwalić, które są Twoją dumą i zachęcą innych do odwiedzenia Twojej strony

Dla Głosujących- Widzów wystawy, Gości galerii -również przewidzieliśmy nagrodę. Aby ją uzyskać, wystarczy zagłosować na ulubioną pracę, można w obu kategoriach i pod kilkoma pracami- wystarczy zagłosować i uzasadnić pod danym zdjęciem na FB, na które zagłosowaliście, dlaczego ta praca Wam się najbardziej podoba. Tym samym uczestniczycie już w konkursie o nagrodę :))) Jedna osoba będzie miała jeden „los” w losowaniu :))) Losowanie nagrody dla Widzów, głosujących gości wystawy oraz ogłoszenie wyników konkursu dla Artystów- początek stycznia 2013 (około2-4).

Pozdrawiamy serdecznie, 


EllAnnArt & Amatorskiej Sztuki SzkatułaWYSTAWA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...