sobota, 20 września 2014

Kot i rękodzieło - regulamin wystawy prac w cyklu ARTYSTA MIESIĄCA Sztuki Szkatuły

Motyw kota pojawia się bardzo często w twórczości rękodzielników. "Coś" w sobie ma ta istota, co sprawia iż staje się wdzięcznym motywem Waszych prac. Zapraszam do zapoznania się z regulaminem wystawy prac, w cyklu ARTYSTA MIESIĄCA Sztuki Szkatuły. Przypominam, iż w cyklu naszych artystycznych spotkań zobaczycie prace Artystów, którzy chcą podzielić się z Nami swoją twórczością. W każdej edycji wybieramy wraz z Wami- Gośćmi wystawy- Artystę, który zachwycił nas najbardziej, w danej edycji projektu. Jego twórczość zostanie opisana i będziemy mieli zaszczyt promować Jego działalność u nas- to nagroda dla Mistrza Sztuki Szkatuły. Nasze wystawy traktujemy jaką zabawę, sposób na pokazanie swojej twórczości, wymianę pomysłów, przy okazji formę promocji twórczości Artystów Rękodzielników. 
Zapraszam do udziału w naszej wystawie i pokazywania prac rękodzielniczych, stworzonych dowolną techniką,temat wystawy to: KOT i rękodzieło. 
Jeśli tworzysz biżuterię, zabawki, figurki ozdobne, szyjesz ubrania, poduszki, tworzysz kartki okolicznościowe, malujesz obrazy... pokaż nam swoją pracę z... kocim motywem :)Zapraszam serdecznie do podziwiania prac naszych zdolnych Artystów!:) Galeria prac konkursowych na FB: 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.859114924119617.1073741835.277110498986732&type=3


Jeśli chcesz, aby Twój projekt został pokazany na wystawie, przeczytaj uważnie regulamin. Zapraszam.REGULAMIN
 

 • Konkurs będzie bardzo uproszczony- oczekuję od Was jedynie linku do zdjęcia projektu wraz z linkiem do strony artystycznej FB i/ lub bloga-  czyli- zgłoszenie wyślij w dokładnie takiej formie:
Artysta: Pseudonim Artystyczny /Nick/Imię i nazwisko- wybierz nazwę, pod jaką Cię przedstawimy, decyzja należy do Ciebie
Nazwa /krótki opis projektu: np. kot wykonany techniką XYZ
Link do strony:  tu podaj link do Twojej strony na FB i/lub bloga- tak Cię dodatkowo promujemy- dzięki temu Fani trafią na Twoją stronę 

Zgłaszam projekt: Link do zdjęcia, które ma się ukazać w konkursie (zdjęcie ma być udostępnione publicznie- proszę o link do 1 konkretnego zdjęcia, które można skopiować)
 
Przykład (spójrz poniżej, tak "powinno" wyglądać Twoje zgłoszenie- to ułatwi szybkie zamieszczenie zdjęcia w galerii prac zgłoszonych do zabawy; skopiuj / wpisz wszystkie zawarte tu określenia czyli- Artysta, nazwa projektu, link do bloga w takiej samej formie, tylko zmień na swoje dane):

Artysta: EllAnnArt 
Opis projektu: kot zabawka wykonany techniką XYZ 
Link do strony:  blog: http://ellannart.blogspot.com/ ; FB:  https://www.facebook.com/EllAnnArt  
Zgłaszam projekt: http://3.bp.blogspot.com/-fvplvLCJ69w/UhnSgrclHJI/AAAAAAAANbw/5-YdKHFyvBU/s1600/P8247321.JPG

Jeśli masz wątpliwości, zobacz, jak to wyglądało w praktyce na poprzedniej wystawie. Tak były opisywane Wasze zdjęcia:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.817070248324085.1073741833.277110498986732&type=3


  • Zdjęcia projektów wystawiamy od dnia 20 września 2014 (prace możecie wysyłać już dziś). Zgłoszenia prac  przyjmujemy do 4 października (zastrzegamy sobie prawo do skrócenia terminu przyjmowania prac, w razie ważnych okoliczności życiowych). Głosowanie na projekty odbywa się do 10 października, do 22.00.  Wyniki konkursu opublikujemy 11 lub 12 października.
  • Zastrzegamy sobie prawo do zmian terminów, w razie problemów z łącznością internetową.... 
  • Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy przez stronę FB- Amatorskiej Sztuki Szkatuła- wejdź na nią na FB - wyślij zgłoszenie z prywatnego konta na FB na tzw. "priv."- temat listu: "Kot i rękodzieło". Zdjęcia będą przyjmowane tylko tą drogą. Na pytania dotyczące, jak zgłosić prace- przesyłamy link do regulaminu. 
  • Nie zgłaszamy projektów, które wcześniej uczestniczyły w poprzednich wystawach, w cyklu ARTYSTA MIESIĄCA Sztuki Szkatuły.
  • Zgłoszenie,   to link  do JEDNEGO,  konkretnego zdjęcia-  proszę nie wysyłać linków do galerii i prosić nas o wybranie zdjęcia- to Wasza decyzja, WIEMY, ŻE TRUDNA, ale Wasza;))))) Wybierz, Twoim zdaniem najpiękniejsze, najlepiej pokazujące Twoje dzieło zdjęcie.
  • Prosimy o nie wklejanie pod zdjęciami konkursowymi linków do "innych zdjęć" tego dzieła- miałeś wybrać najlepsze zdjęcie i ono będzie oceniane- linki do innych stron- kasujemy.
  •  Zdjęcie Twojej pracy będzie umieszczone w naszej galerii- wytniemy je i tam wkleimy - tu odbędzie się głosowanie i tylko głosy spod tego zdjęcia będą brane pod uwagę w podsumowaniu głosów:)))) 
  • Prosimy, by prace dotyczyły 1 projektu 
  • Nie wymieniamy/zamieniamy już udostępnionych zdjęć- zastanów się, którą pracę chcesz zaprezentować i które zdjęcie najlepiej oddaje jej piękno :)
  • Akceptujemy kolaże zdjęć- jeśli dotyczą jednego projektu. Nie zajmujemy się tworzeniem kolaży- to Twoje zadanie;))))
  • Zdjęcia muszą mieć możliwość "skopiowania"- na niektórych stronach nie ma takiej opcji- upewnij się, że wysyłasz nam linki do takich stron....Zdjęcia z prywatnych galerii muszą być udostępnione publicznie, by można je było skopiować.
  • Prosimy o nie wklejanie linków do sklepów.... To wystawa prac.. i chcemy, by widzowie podziwiali dzieła, przechodzili do kolejnych prac na wystawie, a nie do sklepów.
  • Udostępnij zdjęcie swojej pracy na swoim profilu i zaproś Fanów i Przyjaciół do głosowania i kibicowania. 
  •  Uprzejmie prosimy o nie organizowanie konkursów na głosy na Wasze projekty, bo budzi to szereg kontrowersji. Jednakże,  promowanie Waszych konkursowych dzieł na Waszych stronach jest, jak najbardziej wskazane:))))
  • Ponieważ to zabawa i ma nam sprawić przyjemność, wszelkie pisemne formy prowokowania sytuacji konfliktowych, kwestionowanie, podważanie wartości prac innych -  będą ...kasowane. To nie podlega dyskusji. 
 

  O wyróżnieniu w projekcie ARTYSTA MIESIĄCA SZTUKI SZKATUŁA  decyduje:

 • opinia najbardziej aktywnych Fanów strony Amatorskiej Sztuki Szkatuła (planujemy poprosić indywidualnie aktywnych Fanów strony, o wybór 3 projektów, które wywarły na Nich największe wrażenie. Każdy zasiadający w loży Jury Fan, może przyznać wybranym projektom: 3 punkty, 2 punkty, 1 punkt ) - liczymy średnią. Fani strony są serdecznie zaproszeni do udziału w projekcie, jako Uczestnicy konkursu- (jednak nie biorą udziału w głosowaniu Jury, żeby nie budzić kontrowersji).
 • liczba „lajków” pod zdjęciami konkursowymi na FB- trzy najbardziej popularne i podobające się publiczności prace otrzymają analogicznie: 3 punkty, 2 punkty, 1 punkt;
 • opinia Organizatora (przyznaję - 3 punkty, 2 punkty, 1 punkt dla projektów, które wywarły na mnie największe wrażenie )
 • w razie przyznania tej samej liczby punktów- przyznamy tytuł Mistrza ex aequo.
 


Nagrodą dla zwycięzcy, to PREZENTACJA- wywiad z Mistrzem, czyli promocja Jego twórczości:)))) W ramach "PREZENTACJI"  opisujemy i prezentujemy twórczość  Artystów,  w indywidualnych galeriach (postach). Pokazujemy tu Ich ulubione prace, wraz z pracami konkursowymi. 
Zapraszam serdecznie do podziwiania prac naszych zdolnych Artystów!:) Galeria prac konkursowych na FB: 
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.859114924119617.1073741835.277110498986732&type=3Pozdrawiam serdecznie, 


EllAnnArt & Amatorskiej Sztuki Szkatuła


Ps. Szukasz inspiracji, jak zrobić kota?  Zapraszam na post:  http://amatorskiejsztukiszkatula.blogspot.com/2013/12/jak-zrobic-kota-zabawke-ozdobe-obrazek.html 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...