sobota, 2 sierpnia 2014

"Którą zabawkę zabierzesz ze sobą na wakacje?" -projekty Mistrzów Sztuki Szkatuły - podsumowanie.

Z ogromną przyjemnością, witamy w gronie Mistrzów Sztuki Szkatuły trzech Artystów, których prace zachwyciły Jury w projekcie: "Którą zabawkę zabierzesz ze sobą na wakacje?"


Na wystawie zaprezentowano 46 prac. Dziękujemy Wszystkim Twórcom za udział w zabawie! :)  To wspaniale, że dzielicie się z nami swoją twórczością!:) Mamy nadzieję, iż udział w zabawie nie tylko sprawił Wam przyjemność, ale pozwolił odkryć Waszą twórczość nowym Fanom :)

Wyróżnione projekty zostały docenione przez Wszystkich mających wpływ na wyniki konkursu: Gości wystawy- głosujących na projekty na FB, Jury - Artystów oraz Fanów strony, poproszonych  indywidualnie o wytypowanie swoich ulubionych prac oraz Organizatora. W loży Jury Artystów i Fanów zasiadło 18 osób- obrady były "burzliwe" ;)- Jury podkreślało, jak trudno wytypować faworyta, wśród tylu pięknych prac. Muszę przyznać, iż pięknie opisywali Wasze prace, uzasadniając swój wybór.  Niektórzy Jurorzy prosili o wsparcie w wyborze swoje pociechy:) Dziękujemy za pomoc!:)
Z ogromną przyjemnością informujemy, iż Mistrzami Sztuki Szkatuły, w konkursie pt.: "Którą zabawkę zabierzesz ze sobą na wakacje?" -  ex aequo - zostają:Oto zabawki, które chcecie zabrać na wakacje :)

 
Artysta: Roszpunkowo
Nazwa /opis projektu: projekt: Miś Kordek (miś szydełkowy)
Link do strony: https://www.facebook.com/pages/Roszpunka/330905856930669

Artysta: Fart filc i nie tylko
Opis projektu: " Lalinka " 20 cm laleczka wykonana metodą filcowania na sucho
Link do strony: https://www.facebook.com/pages/Fart-filc-i-nie-tylko/428411760566610
Artysta: Filcowe Cudaczki
Opis projektu: wyjazdowy teatrzyk - pacynki na palec, wykonane z filcu
Link do strony : https://www.facebook.com/filcowecudaczki
Gratulacje!:)  Niebawem na blogu zobaczycie wywiady z Mistrzami Sztuki Szkatuły- poprosimy Ich o opowieść o swojej przygodzie z rękodziełem. Zapraszamy do odwiedzania stron Artystów - linki do Ich artystycznych stron znajdziecie nad zdjęciami prac!:)

Cudnych wakacji dla Wszystkich!:)))))

12 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...