czwartek, 3 lipca 2014

"Którą zabawkę zabierzesz ze sobą na wakacje?" - regulamin wystawy prac, w cyklu ARTYSTA MIESIĄCA Sztuki Szkatuły.

"Którą zabawkę zabierzesz ze sobą na wakacje?" - wystawa prac, w cyklu ARTYSTA MIESIĄCA Sztuki Szkatuły. Zapraszam do udziału w nowej wystawie i pokazywania prac rękodzielniczych, stworzonych dowolną techniką. Temat wystawy wiąże się z wakacjami, gdyż przed wyjazdem często trzeba ograniczyć ekwipunek do niezbędnego minimum....dziecko musi podjąć trudną decyzję, kiedy Rodzic zapyta "Którą zabawkę zabierzesz ze sobą na wakacje?" Zakładamy, iż właśnie wyśnioną, ulubioną, ukochaną:)))) Zapraszam serdecznie Artystów, którzy tworzą zabawki, by pomogli dokonać właściwego wyboru ;)  Zapraszam do pochwalenia się swoim projektem, który stanowi odpowiedź na pytanie wystawy. W skrócie, tematem wystawy jest ukochana zabawka (prezent) dla dziecka, którą zabierze ze sobą na wakacje :)
Proszę podejść do tematu elastycznie, chodzi o coś, co sprawi dziecku frajdę :)))) Chcemy w ten sposób promować twórczość, która może być pięknym prezentem dla dzieci i nie do końca mieści się w kategorii "zabawka", ale bardzo się do niej zbliża ;) :) Ostateczną decyzję o przyjęciu projektu do projektu, podejmie Organizator.
 


 Oto regulamin:
Zapraszam serdecznie do podziwiania prac naszych zdolnych Artystów!:) Galeria prac konkursowych na FB: 

Przypominam, iż w cyklu naszych artystycznych spotkań zobaczycie prace Artystów, którzy chcą podzielić się z Nami swoją twórczością. W każdej edycji wybieramy wraz z Wami- Gośćmi wystawy- Artystę, który zachwycił nas najbardziej, w danej edycji projektu. Jego twórczość zostanie opisana i będziemy mieli zaszczyt promować Jego działalność u nas- to nagroda dla Mistrza Sztuki Szkatuły. Nasze wystawy traktujemy jaką zabawę, sposób na pokazanie swojej twórczości, wymianę pomysłów, przy okazji formę promocji twórczości Artystów Rękodzielników.  

O wyróżnieniu w projekcie ARTYSTA MIESIĄCA SZTUKI SZKATUŁA  decyduje:


 • opinia najbardziej aktywnych Fanów strony Amatorskiej Sztuki Szkatuła (planujemy poprosić indywidualnie aktywnych Fanów strony, o wybór 3 projektów, które wywarły na Nich największe wrażenie. Każdy zasiadający w loży Jury Fan, może przyznać wybranym projektom: 3 punkty, 2 punkty, 1 punkt ) - liczymy średnią. Fani strony są serdecznie zaproszeni do udziału w projekcie, jako Uczestnicy konkursu- (jednak nie biorą udziału w głosowaniu Jury, żeby nie budzić kontrowersji).
 • liczba „lajków” pod zdjęciami konkursowymi na FB- trzy najbardziej popularne i podobające się publiczności prace otrzymają analogicznie: 3 punkty, 2 punkty, 1 punkt;
 • opinia Organizatora (przyznaję - 3 punkty, 2 punkty, 1 punkt dla projektów, które wywarły na mnie największe wrażenie )
 • w razie przyznania tej samej liczby punktów- przyznamy tytuł Mistrza ex aequo.

 REGULAMIN
 

 • Konkurs będzie bardzo uproszczony- oczekuję od Was jedynie linku do zdjęcia projektu wraz z linkiem do strony artystycznej FB i/ lub bloga-  czyli- zgłoszenie wyślij w dokładnie takiej formie:
Artysta: Pseudonim Artystyczny /Nick/Imię i nazwisko- wybierz nazwę, pod jaką Cię przedstawimy, decyzja należy do Ciebie
Nazwa /opis projektu: lalka EllAnnArt wykonane techniką XYZ
Link do strony:  tu podaj link do Twojej strony na FB i/lub bloga- tak Cię dodatkowo promujemy- dzięki temu Fani trafią na Twoją stronę
Zgłaszam projekt: Link do zdjęcia, które ma się ukazać w konkursie

Przykład (tak "powinno" wyglądać Twoje zgłoszenie- to ułatwi szybkie zamieszczenie zdjęcia w galerii prac zgłoszonych do zabawy; skopiuj / wpisz wszystkie zawarte tu określenia czyli- Artysta, nazwa projektu, link do bloga w takiej samej formie, tylko zmień na swoje dane):


Artysta: EllAnnArt
Opis projektu: zabawka EllAnnArt wykonane techniką XYZ
Link do strony:  blog: http://ellannart.blogspot.com/ ; FB:  https://www.facebook.com/pages/EllAnnArt/470438676332312?ref=hl
Zgłaszam projekt: https://www.facebook.com/470438676332312/photos/a.539675402741972.1073741825.470438676332312/534178993291613/?type=3&theater


Jeśli masz wątpliwości, zobacz, jak to wyglądało w praktyce na poprzedniej wystawie. Tak były opisywane Wasz zdjęcia: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.794171903947253.1073741832.277110498986732&type=3
  • Zdjęcia projektów wystawiamy od dnia 3 lipca 2014 (prace możecie wysyłać już dziś). Zgłoszenia prac  przyjmujemy do 23 lipca (zastrzegamy sobie prawo do skrócenia terminu przyjmowania prac, w razie ważnych okoliczności życiowych). Głosowanie na projekty odbywa się do 3 sierpnia.  Wyniki konkursu opublikujemy 3 lub 4 sierpnia.
  • Zmiana: "Uwaga: zmiana (ze względu na ważne sprawy)! Głosowanie trwa do 1 sierpnia, do 23.00.  Wyniki 2 sierpnia".
  • Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy przez stronę Amatorskiej Sztuki Szkatuła- prosimy o korespondencję z Waszych prywatnych kont  FB na "priv."- temat listu: "Tę zabawkę zabiorę ze sobą na wakacje". Zdjęcia będą przyjmowane tylko tą drogą. Na pytania dotyczące, jak zgłosić prace- przesyłamy link do regulaminu.
  • Zgłoszenie,   to link  do JEDNEGO,  konkretnego zdjęcia-  proszę nie wysyłać linków do galerii i prosić nas o wybranie zdjęcia- to Wasza decyzja, WIEMY, ŻE TRUDNA, ale Wasza;))))) Wybierz, Twoim zdaniem najpiękniejsze, najlepiej pokazujące Twoje dzieło zdjęcie.
  • Prosimy o nie wklejanie pod zdjęciami konkursowymi linków do "innych zdjęć" tego dzieła- miałeś wybrać najlepsze zdjęcie i ono będzie oceniane- linki do innych stron- kasujemy.
  •  Zdjęcie Twojej pracy będzie umieszczone w naszej galerii- wytniemy je i tam wkleimy - tu odbędzie się głosowanie i tylko głosy spod tego zdjęcia będą brane pod uwagę w podsumowaniu głosów:)))) 
  • Prosimy, by prace dotyczyły 1 projektu- 1 zabawki
  • Nie wymieniamy/zamieniamy już udostępnionych zdjęć- zastanów się, którą pracę chcesz zaprezentować i które zdjęcie najlepiej oddaje jej piękno :)
  • Akceptujemy kolaże zdjęć- jeśli dotyczą jednego projektu. Nie zajmujemy się tworzeniem kolaży- to Twoje zadanie;))))
  • Zdjęcia muszą mieć możliwość "skopiowania"- na niektórych stronach nie ma takiej opcji- upewnij się, że wysyłasz nam linki do takich stron....Zdjęcia z prywatnych galerii muszą być udostępnione publicznie, by można je było skopiować.
  • Prosimy o nie wklejanie linków do sklepów.... To wystawa prac.. i chcemy, by widzowie podziwiali dzieła, przechodzili do kolejnych prac na wystawie, a nie do sklepów.
  • Udostępnij zdjęcie swojej pracy na swoim profilu i zaproś Fanów i Przyjaciół do głosowania i kibicowania. 
  •  Uprzejmie prosimy o nie organizowanie konkursów na głosy na Wasze projekty, bo budzi to szereg kontrowersji. Jednakże,  promowanie Waszych konkursowych dzieł na Waszych stronach jest, jak najbardziej wskazane:))))
  • Ponieważ to zabawa i ma nam sprawić przyjemność,  wszelkie pisemne formy prowokowana sytuacji konfliktowych, kwestionowanie, podważanie wartości prac innych -  będą ...kasowane. To nie podlega dyskusji. 


 
To wszystko;)))


Nagrodą dla zwycięzcy, to PREZENTACJA- wywiad z Mistrzem, czyli promocja Jego twórczości:)))) W ramach "PREZENTACJI"  opisujemy i prezentujemy twórczość  Artystów,  w indywidualnych galeriach (postach). Pokazujemy tu Ich ulubione prace, wraz z pracami konkursowymi. 

Zapraszam serdecznie do podziwiania prac naszych zdolnych Artystów!:) Galeria prac konkursowych na FB:
 Pozdrawiamy serdecznie, 


EllAnnArt & Amatorskiej Sztuki Szkatuła

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...