sobota, 27 kwietnia 2013

Monawmona - Mistrzowie Sztuki Szkatuły w konkursie Artysta Miesiąca

Oglądanie Jej prac wprawia w zachwyt i... osłupienie... Jak to możliwe, by jedna osoba stworzyła tyle pięknych, perfekcyjnych projektów, w tak różnych technikach...? Monika posiada talent, niezwykłe wyczucie smaku artystycznego i jest... tytanem pracy :)))) Potrafi stworzyć dzieła na każdą okazję i każdą porę roku:)))) Jej projekty chce się nosić i mieć w swoim otoczeniu. 
Zapraszam na wywiad z  Moniką- Mistrzynią Miesiąca Sztuki Szkatuły - o pseudonimie Monawmona, która zachwyciła Was swoim projektem przywołującym wiosnę:)))).

 


piątek, 26 kwietnia 2013

Prezent od Preciosa Ornela - Traditional Czech Beads - czyli jak wygrałam 1000 g koralików :))))))

Już zapomniałam, jak to jest czekać na prezent od Świętego Mikołaja i otwierać paczkę z niecierpliwością godną pięciolatka;)))) Nie ukrywam, iż wygrana w konkursie Preciosa Ornela
przypomniała mi czasy dzieciństwa;)))) Myślę, iż każda Fanka koralików jest w stanie zrozumieć ten stan, zwłaszcza kiedy otwiera paczkę w której czeka na nią 1 kg koralików ;))))))
Zapraszam do zobaczenia zdjęć oraz polecam spróbować szczęścia w kolejnym konkursie Preciosa Ornela :)))))  Detale w poście:))))
poniedziałek, 15 kwietnia 2013

poniedziałek, 1 kwietnia 2013

Wiosno, czekamy - podsumowanie wystawy

Szanowni Państwo,
z ogromną przyjemnością, mamy zaszczyt podsumować wystawę prac Artystów,
Twórców rękodzieła / hand made, którzy przyjęli zaproszenie i przywoływali z nami  WIOSNĘ;)))) 
Tytuł  naszej wystawy brzmiał:  "WIOSNO,CZEKAMY";)))) 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...