piątek, 4 stycznia 2013

ARTYSTA MIESIĄCA Galerii Sztuki Szkatuły- styczeń 2013 - regulamin

SZYDEŁKIEM   MALOWANESzanowni Państwo, 
   EllAnnArt & Amatorskiej Sztuki Szkatuła,
 zapraszają serdecznie na cykl wystaw pt.:


 ARTYSTA MIESIĄCA Sztuki Szkatuły"Szydełkiem malowane"- konkurs Sztuki Szkatuły.... Szykujcie swoje szydełkowe prace- zapraszam do udziału w kolejnym konkursie,  tym razem tematyka dotyczy.... prac stworzonych, za pomocą szydełka. Możecie prezentować swoje prace, w czterech kategoriach: biżuteria, ubranie, wystrój wnętrza, zabawka. Konkurs będzie bardzo uproszczony- oczekuję od Was jedynie zdjęcia pracy. Ruszamy w piątek- 4 stycznia 2013, prace przyjmujemy do 20 stycznia (zastrzegamy sobie prawo do skrócenia terminu przyjmowania prac).  

W trakcie wystawy, zobaczycie prace Artystów, których twórczość uwielbiamy oraz Ci, którzy chcą podzielić się z Wami swoją pracą. Będę tu umieszczać dzieła, które zrobiły na Was i na mnie największe wrażenie.  W każdym miesiącu wybiorę wraz z Wami- Gośćmi wystawy- Artystę, który zachwycił nas najbardziej, w danym miesiącu. Jego twórczość zostanie opisana i będziemy mieli zaszczyt promować Jego działalność u nas- to nagroda dla Mistrza Sztuki Szkatuły.

 Styczniwoy konkurs ARTYSTA MIESIĄCA SZTUKI SZKATUŁY  & EllAnnArt rozgrywa się w czterech kategoriach:

 1. biżuteria,
 2. ubranie, 
 3. dom/wystrój wnętrza, 
 4. zabawka.

O wygranej w konkursie ARTYSTA MIESIĄCA SZTUKI SZKATUŁA  & EllAnnArt, w obu kategoriach, ocenianych odrębnie-  decyduje liczba „lajków” pod zdjęciami konkursowymi na FB, który będziemy pokazywać  i promować cały miesiąc. Każdy Artysta ma szansę na wygraną w 4 kategoriach, może również „startować” w jednej kategorii- jak chce. Artyści, którzy pokazywali swoje prace na wcześniejszej wystawie, są bardzo mile widziani, wręcz oczekiwani (proszę tylko o wytypowanie nowych, innych prac, które jeszcze nie uczestniczyły w wystawie).

REGULAMIN
 

Prace, zgłoszenia Artystów, zbieram i umieszczam na FB i blogu od 4 stycznia. Głosowanie na Artystę Miesiąca Grudnia trwa do 31 stycznia 2013r. Jeśli chcesz do nas dołączyć, przygotuj, proszę, odpowiedzi na następujące pytania oraz link, wyślij je do mnie na priv. na FB przez stronę : 1. Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy przez stronę Amatorskiej Sztuki Szkatuła- prosimy o korespondencję z Waszych prywatnych kont  na "priv."- i nie wklejanie zgłoszeń na ścianie: http://www.facebook.com/pages/Amatorskiej-Sztuki-Szkatu%C5%82a-hand-made/277110498986732?ref=hl - prace będą przyjmowane tylko tą drogą.  
 2. W zgłoszeniu wyślij nam: Pseudonim Artystyczny Artysty/Nick/ - tak podpiszemy zdjęcie konkursowe.
 3. Link do Twojej strony na FB lub bloga.
 4. Link do zdjęcia Twojej pracy-wraz z określoną kategorią- nazwij ją (np. biżuteria- niby oczywiste, ale wierzcie mi,ze przy dziesiątkach zgłoszeń...to ratuje nasze umysły i usprawnia porządkowanie informacji- czyli "wrzucanie" Waszych prac do konkretnej galerii;))))
 5. Zgłoszenie w jednej kategorii, to link  do JEDNEGO,  konkretnego zdjęcia-  proszę nie wysyłać linków do galerii i prosić nas o wybranie zdjęcia- to Wasza decyzja, WIEMY, ŻE TRUDNA, ale Wasza;))))) Wybierz, Twoim zdaniem najpiękniejsze, najlepiej pokazujące Twoje dzieło zdjęcie.
 6. Prosimy o nie wklejanie pod zdjęciami konkursowymi linków do "innych zdjęć" tego dzieła- miałeś wybrać najlepsze zdjęcie i ono będzie oceniane- linki do innych stron- kasujemy.
 7.  Zdjęcie Twojej pracy będzie umieszczone w naszej galerii- wytniemy je i tam wkleimy - tu odbędzie się głosowanie:))))
 8. Każdy Artysta może zgłosić jedną pracę w każdej kategorii- maksymalnie 1  w 1 kategorii, czyli możecie wysłać nam od 1 do 4 zdjęć. Każda kategoria jest odrębnie oceniana przez Widzów. Można zatem wygrać nawet w 4 kategoriach;)))) Czyli-  jeśli pokazujesz 2, 3, 4 prace- analogicznie- ( wysyłasz nam w jednym  liście - 2, 3, 4 linki)- koniecznie opisz słownie kategorię.
 9. Prosimy, by prace dotyczyły 1 projektu- tzn. proszę wysyłać np.zdjęcie 1 kompletu biżuterii- mamy naszyjnik i bransoletkę- pięknie. Nie wysyłajcie natomiast na 1 zdjęciu wszystkich, stworzonych przez Was kompletów biżuterii;)))
 10. Akceptujemy kolaże zdjęć- jeśli dotyczą jednego projektu. Nie zajmujemy się tworzeniem kolaży- to Twoje zadanie;))))
 11. Zdjęcia muszą mieć możliwość "skopiowania"- na niektórych stronach nie ma takiej opcji- upewnij się, że wysyłasz nam linki do takich stron....
 12. Prosimy o nie wklejanie linków do sklepów.... To wystawa prac.. i chcemy, by widzowie podziwiali dzieła, przechodzili do kolejnych prac na wystawie, a nie do sklepów.
 13. Udostępnij zdjęcie swojej pracy na swoim profilu.


"wzorcowe" zgłoszenie- tzn. ułatwiające nam porządkowanie informacji i szybie umieszczenie Waszych prac w konkursie wygląda tak:

1. Artysta: Amatorskiej Sztuki Szkatuła
2. Link do strony: http://www.facebook.com/pages/Amatorskiej-Sztuki-Szkatu%C5%82a-hand-made/277110498986732
3. Biżuteria: http://1.bp.blogspot.com/-CmiwcwYgUGQ/UNXGYDwgatI/AAAAAAAAJIY/PAp8VPQ223U/s1600/2012-12-22+11.27.09.jpg 

To wszystko;)))

Nagroda dla zwycięzcy, to PREZENTACJA- wywiad z Mistrzem, czyli promocja Jego twórczości:)))) W ramach "PREZENTACJI"  opisujemy i prezentujemy twórczość  Artystów,  w indywidualnych galeriach (postach). Pokazujemy tu Ich ulubione prace, wraz z pracami konkursowymi. 


Dla Głosujących- Widzów wystawy, Gości galerii -również przewidzieliśmy nagrodę. Aby ją uzyskać, wystarczy zagłosować na ulubioną pracę, można w obu kategoriach i pod kilkoma pracami- wystarczy zagłosować i uzasadnić pod danym zdjęciem na FB, na które zagłosowaliście, dlaczego ta praca Wam się najbardziej podoba. Tym samym uczestniczycie już w konkursie o nagrodę :))) Jedna osoba będzie miała jeden „los” w losowaniu :))) Losowanie nagrody dla Widzów, głosujących gości wystawy oraz ogłoszenie wyników konkursu dla Artystów- początek lutego 2013 (około2-4).Pozdrawiamy serdecznie, EllAnnArt & Amatorskiej Sztuki Szkatuła


Ps. Jeśli interesuje Was, czym jest  troll , trollowanie -  atak na stronę - polecamy: Wikipedię- tu podstawy:  http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...